Read about The Theory of Interest first, if you've come here because of women. Otherwise, check the table of contents. Despite model scenarios, you can lose some illusions here.

Pokud jste tu kvůli ženám, přečtěte si, o čem Teorie zájmu vlastně je. Jinak zkuste rovnou obsah. Ač uvedené jsou modelové situace, nedivte se, když tu přijdete o iluze.

Nezbytnost zkušenosti  

Posted by SomeoneCZ in ,

Lone Starr a princezna VespaUž jste se někdy zamysleli, proč mají někteří muži velmi nadstandardní počet oslovení, sem tam nějaké to rande a jinak stále nic? Říká se, že abyste uspěli u žen, potřebujete dostatek zkušeností. Ovšem, to není celá pravda. Pouze zkušenost, kterou dokážete správně interpretovat a poučit se z ní, vám může pomoci. Potřebujete kritické myšlení a odpovídající znalosti. Jinak se v lepším případě nestane nic, v horším si upevníte víru v omyl.

Jakkoliv intenzivní trénink, či praxe, vám nepomůže, když u toho nemyslíte. Dostali jste se do bodu, kdy víte, že je možné víc, ale prostě to nejde? Pak je něco špatně a více praxe to zjevně nespraví.

Kulantně bych řekl, že ne každé vysvětlení, které se vám líbí, musí být nutně to správné. Ale snad už jsme dost velcí na to, abychom si to řekli narovinu.

Některá vysvětlení jsou ve skutečnosti pěkné hovadiny.

Obrázek: Bill Pullman a Daphne Zuniga jako Lone Starr a princezna Vespa ve filmu Spaceballs.

This entry was posted on Monday, January 19, 2009 at 4:32 PM and is filed under , . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Post a Comment