Read about The Theory of Interest first, if you've come here because of women. Otherwise, check the table of contents. Despite model scenarios, you can lose some illusions here.

Pokud jste tu kvůli ženám, přečtěte si, o čem Teorie zájmu vlastně je. Jinak zkuste rovnou obsah. Ač uvedené jsou modelové situace, nedivte se, když tu přijdete o iluze.

Hvězdná brána skutečností  

Posted by SomeoneCZ in

Jste fandové seriálu Hvězdná brána? Pak by vás mohlo zajímat, že program STARGATE skutečně existoval. Jen ho neprovozovalo letectvo, ale CIA.

The report concluded that remote viewing is of little value and the CIA terminated the program known as STAR GATE - Strana 24

Dostanete se tam z článku o parapsychologii (módněji řečeno psychotronice, či bioenergetice). V podstatě jsou oba materiály o výzkumu Psi, který se skutečně odehrál. Jenom se tak nějak během výzkumu pomocí vědeckých metod přišlo na to, že se existenci Psi nepodařilo žádným způsobem prokázat. A to dodnes, pokud vím.

Příznivci Psi s tím mohou nesouhlasit, zakládat o tom spory, ale to je asi tak vše, co mohou proti vědeckým závěrům dělat. Jak by nejspíš řekl Jára Cimrman :-)

This entry was posted on Sunday, August 9, 2009 at 7:40 PM and is filed under . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Post a Comment