Read about The Theory of Interest first, if you've come here because of women. Otherwise, check the table of contents. Despite model scenarios, you can lose some illusions here.

Pokud jste tu kvůli ženám, přečtěte si, o čem Teorie zájmu vlastně je. Jinak zkuste rovnou obsah. Ač uvedené jsou modelové situace, nedivte se, když tu přijdete o iluze.

Vizovice – The Place of the Beast  

Posted by SomeoneCZ

Přátelé, střezte se! Ďábel je mezi námi! Vatikán nekecal.

Ano, přiznám se – naivně jsem si celou dobu myslel, že církev svatá kecá, že Bůh ani Ďábel nejsou, že je to takový výmysl. Že jde jen o logické klamy a psychologické triky, že pocit ducha božího v kostele není nic víc než psychoaktivní účinek spalovaného kadidla. Ale evidentně jsem se spletl.

Nemůžu potvrdit vše, co Vatikán tvrdí, ale výzkumný tým blogu SomeoneCZ našel evidentní stopy díla Ďáblova ve Vizovicích, v poklidném kapitolu valašského lihovarnictví, v době konání akce Masters of Rock'10.

Nuže, konzultujme kapacitu nejpovolanější, a sice Zjevení svatého Jana Nového zákona:

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

Kdo tam byl, na které ruce byla umístěna páska pro vchod do areálu? Na pravé ruce. A mohl si snad řadový občan koupit 10 piv, po kterých by ani nebyl ožratý, jinak, než v areálu, kam ho pustili jen s páskou na ruce? Změnit vodu ve víno, to uměl kdejaký Ježíš, ale předvést zázrak s pivem... na to už musíte mít pásku na ruce.

Můžou mít někde v hospodě takové ceny, že nevíte jestli náhodou nezíráte na telefonní číslo servírky? Můžou. Ve Vizovicích. Stačí ve správný den vyhledat vybrané pohostinství s páskou na ruce.

Téměř slovy mistra Hansena:

Have no fear... The Beast is near!

Obrázek: Benzína ve Vizovicích na hlavním tahu do bývalého Gottwaldova.

This entry was posted on Tuesday, July 20, 2010 at 6:38 PM . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Post a Comment