Read about The Theory of Interest first, if you've come here because of women. Otherwise, check the table of contents. Despite model scenarios, you can lose some illusions here.

Pokud jste tu kvůli ženám, přečtěte si, o čem Teorie zájmu vlastně je. Jinak zkuste rovnou obsah. Ač uvedené jsou modelové situace, nedivte se, když tu přijdete o iluze.

Co je v domě, není pro mě
Je tomu skutečně tak? (1)
 

Posted by SomeoneCZ in

Milenka a práce? - Reálný příběh z terénu.

Dnešní motto? Třeba "Nic není jak se zdá.."? :-)


Milenka a práce

Tak toho jsem se vždy nejvíce varoval. Poučen rodiči, různými filmy a důrazným varováním přátel, proplouval jsem životem bez této zkušenosti. Řídit se touto zásadou mi nečinilo žádný problém a to velmi dlouho - příběhy neměly dobrých konců, obsahovaly velmi důrazná mementa. Čím lepší odstrašující příklad, tím se člověk vyhýbá čemukoliv, co by připomínalo zmiňované.

Už se mi stalo vícekrát, že mě sváděla klientka, pokaždé jsem odolal. Metody jsou různé, popíši vám tu, která na mě perfektně zabrala.

Čtěte dále na fóru...

Obrázek: Cary Grant a Marilyn Monroe ve filmu Monkey Business

This entry was posted on Friday, February 15, 2008 at 12:31 PM and is filed under . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Post a Comment